• Wpisów: 1013
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 10 dni temu, 10:55
  • Licznik odwiedzin: 103 688 / 2976 dni
 
nickola13
 
Zaczęło się od 2 sezonu GOT, bo po prostu tak bardzo chciałam wiedzieć, co dzieje się dalej, że wyprzedziłam serialem książkę, a przecież wcześniej robiłam odwrotnie - NAJPIERW CZYTAJ, A PÓŹNIEJ OGLĄDAJ kurde ;(
Ale przecież gdy 2 sezon skończył się okropnie wciągając mnie w to jeszcze bardziej, obejrzałam cały 3 sezon i...
<SPOJLER!>
George jak mogłeś zabić moją ulubioną postać?! ;( Sorry za ten spojler, ale chodzi o mojego ukochanego, wspaniałego (Mój Boże, ja tego nigdy nie przeboleję) Robba Starka! ;(
6bf5e5f5a1e21b2b8c97ef0588f7171b.jpg

Ciągle bałam się, że taki moment nadejdzie, bo Pan Martin ma to do siebie, że zabija dużo, dużo osób w tych książkach, to jednak liczyłam, że "Ci dobrzy" jednak będą mieli dłuższy żywot...
No i jeszcze... Gdyby on umarł na polu bitwy, to lepiej bym to zniosła, ale go tak potwornie zdradzono... Ten durny chorąży od początku był podejrzany... Szary Wicher też nie zasłużył na śmierć.. Co im do .... pana przeszkadzał wilkor?
A no i jeszcze żeby mnie kurde dobić, okazuje się, że jego wspaniała żona, którą tak uwielbiałam została wymyślona na potrzeby serialu i nie pojawia się w książkach.
tumblr_mugcod0lHS1s4jmz7o9_500.jpg

Niech tych wszystkich twórców diabli wezmą. Sama lepiej bym stworzyła ten serial XD
I przyznaję, że żaden odcinek żadnego serialu nie wyprowadził mnie tak z równowagi jak Game of thrones 3x09 Deszcze Castamere. Wyprowadził z równowagi to i tak mało powiedziane, bo nigdy w życiu nie ryczałam tak za postacią która nie istnieje. Naprawdę.. Ryczałam jak koza i nie mogłam się uspokoić... Aż wstyd się przyznać.
l.bmp

Gdy ktoś jakiś miesiąc temu zapytał mnie czy warto to czytać, to odpowiadałam: "Jasne! To genialne! Czytaj!", ale teraz to jedynie powiem Wam, żebyście się dobrze zastanowili, bo ta seria zniszczyła moją psychikę. XD Nawet przeszło mi przez myśl, żeby przestać, ale jest jeszcze Jon, którego uwielbiam równie mocno (tyle, że mnie wkurzył numerkiem z tą dzikuską XD), Daenerys i Arya. Co do Tyriona mam mieszane uczucia.
cy.bmp

Czwartą książkę i czwarty sezon serialu zacznę z ogromną nadzieją, że Daenerys zrobi wjazd na Westeros i pozarzyna tym wszystkim gnojkom gardła!

I'm insane, I know XD

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego