• Wpisów: 937
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 37 dni temu, 20:46
  • Licznik odwiedzin: 96 371 / 2674 dni
 
nickola13
 
i każdy czegoś innego potrzebuje.
Przyjaciela jednak powinien mieć każdy.
I jeśli twoim najlepszym przyjacielem jest miłość twojego życia, twoja mama, tata lub siostra to świetnie. Jeśli to koleżanka ze szkolnych lat, kuzynka bądź ciocia, to też dobrze.
A jeśli jest to młodsza od ciebie mała małpka, która zawsze wie, co ci powiedzieć, gdy czujesz się źle, i zawsze chętnie ponarzeka razem z Tobą na każdego, kto cię wkurzył, to jest najlepiej. Trochę szkoda, że nie chodziłyśmy razem do klasy, kurdupelku, ale w sumie myślę sobie, że mógłby być wtedy niezły bajzel i możesz mieć (kurła) pewność, że bym od Ciebie ściągała. No i tak przynajmniej mogłyśmy się dzielić różnymi doświadczeniami, prawda?
Pisałam o Tobie już kilka razy, uważaj, bo jeszcze zrobisz się tu tak popularna jak Lea Michele. Może powinnam zrobić Ci własnego hasztaga? Pozwolę ci wybrać nazwę.
Nie będę Ci już pisać typowych dla mnie dyrdymałów, bo wisz jak jest, alee chciałam Ci tylko podziękować za to, że nie musiałam o Tobie marzyć. Nie musiałam wymarzyć sobie przyjaciółki, która mnie zawsze pocieszy i zrozumie, bo Ty już tam byłaś. Byłaś ze mną zanim mój (mały) mózg w pełni ukształtował i naprawdę zrozumiał słowo przyjaciel.
Dzięki, tylko tyle.
Możesz wracać do masłowania kota.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.